• Uprava škole:
    • Elvir Sućeska, v.d. direktora
    • Belma Abadžić-Pirija, sekretar škole
    • Hazedina Kadić, samostalni referent za plan i analizu
    • Naza Pervan, administrativni tehničar
    • Lejla Jusufranić, pedagog
    • Mirza Išerić, socijalni radnik
    • Minela Kadrić, rukovaoc nastavnom tehnikom
    • Mubina Bristrić, bibliotekar
    • Nejra Efendić-Čavčić, psiholog
    • Rasema Haznadarević, edukator – rehabilitator
  • Profesori:
    • Senada Kasumagić, profesorica Bosanskog jezika i književnosti
    • Sanela Gušo, profesorica Bosanskog jezika i književnosti
    • Lejla Fatić, profesorica Bosanskog jezika i književnosti
    • Amra Ferzan, profesorica Engleskog jezika
    • Amra Hajdar, profesorica Engleskog jezika
    • Sanela Alić , profesorica Historije
    • Amra Hasanović-Huseinagić, profesorica Vjeronauke
    • Maja Efendić , profesorica Tjelesnog i zdravstvenog odgoja
    • Ernes Adrović, profesorica Tjelesnog i zdravstvenog odgoja
    • Amela Dervišagić, profesorica Matematike
    • Nizama Boja, profesorica Matematike
    • Adisa  Hasanović, profesorica Matematike
    • Amra Hafizović-Bakal, profesorica Informatike
    • Samra Numanović, profesorica Informatike
    • Ermedin Ajdinović, profesor Fizike i Elektrotehnike
    • Aida Hodžić, profesorica Hemije
    • Adnan Islamović, profesor Biologije
    • Sabina Kaljanac, profesorica Geografije
    • Ševala Baltić, profesorica ekonomske grupe predmeta
    • Razija Karahmet, profesorica ekonomske grupe predmeta
    • Safija Murtić, profesorica ekonomske grupe predmeta
    • Fikret Harbinja, profesor ekonomske grupe predmeta
    • Emir Ustavdić, profesor ekonomske grupe predmeta
    • Elvedina Bjelak, profesorica Privrednog prava
    • Zineta Krluč, profesorica Sociologije
    • Admir Habibović, profesor mašinske grupe predmeta
    • Osman Ajanović, profesor mašinske grupe predmeta
    • Ćamil Cvrk, profesor mašinske grupe predmeta
    • Elvira Hošić, profesorica mašinske grupe predmeta
    • Samir Špiljak, profesor mašinske grupe predmeta
    • Hidajet Pljakić, profesor mašinske grupe predmeta
    • Emina Alić, profesorica mašinske grupe predmeta
    • Suada Vujović, profesorica mašinske grupe predmeta
    • Munevera Trnka, profesorica mašinske grupe predmeta
    • Smajil Hadžić, profesor mašinske grupe predmeta
    • Siniša Mujabašić, profesor Katoličkog vjeronauka
    • Dževad Habibović, nastavnik praktične nastave
    • Mirsad Grabovica, nastavnik praktične nastave
    • Salem Žgalj, nastavnik praktične nastave
  • Ostalo osoblje:
    • Zijada Durić, higijeničarka
    • Mubina Čutura, higijeničarka
    • Mirnesa Pačo, higijeničarka
    • Mediha Hadžić , higijeničarka
    • Zehra Harbinja, higijeničarka
    • Emina Abaz, higijeničarka
    • Dino Balta, portir
    • Juso Mirvić, domar