ZAHVALNICE UČESNICIMA RADIONICE O OČUVANJU OKOLINE

20. Decembra 2019.

U petak, 20.12.2019. u Srednjoškolskom centru Vogošća održana je završna radionica “Očuvanje okoline, počinje od tvoje okoline”, koju provodi Udruženje “Mali svijet” u sklopu ReLOaD projekta.

Naime, Udruženje  “Mali svijet”, u sklopu pomenutog projekta, nastoji da poboljša i ojača ekološku svijest.
Ekološka svijest kod djece i omladine se razvija u procesu odgoja i obrazovanja, a najvažniji faktor je svakako škola.
Učesnici su kroz crteže izrazili svijest o zagađenju okoline, a potom je izabran najbolji likovni rad koji će se takmičiti sa radovima iz preostale dvije škole učesnice ovog projekta.
Proglašenje pobjednika i završna svečanost će biti upriličena u Općini Vogošća u februaru.

Učesnicima su uručene i zahvalnice za sudjelovanje u radionici, a učenici koji su dobili zahvalnice su:

1. Džejna Fehratović
2. Ena Dedić